V.O.P. CONSULTING
O Firmie | Kwalifikacje| Kontakt

 

Nowoczesna firma XXI wieku bez Internetu ? Przecież to niemożliwe. W ciągu kilku dni wprowadzimy Państwa Firmę w ten fascynujący świat niskokosztowej komunikacji i marketingu o światowym zasięgu.

Koniec z wysokimi rachunkami za międzynarodowe rozmowy telefoniczne czy faxy! Komunikacja mailowa, do której dodatkowo mogą Państwo załączyć skany faktur, dokumentów, zdjęć błyskawicznie przeniesie wiadomości do partnera handlowego, w znakomity sposób ułatwi korespondencję biznesową i towarzyską.

Dzięki własnej domenie Państwa Firma stanie się lepiej postrzeganym partnerem w interesach. Jakże inaczej brzmi e-mailowy adres "dyrektor@firma.pl" zamiast "iksinski@interia.pl". Pomożemy Państwu znaleźć i zarejestrować właściwą domenę (może nią być nazwa firmy lub świadczonych usług), dzięki czemu firmowe adresy mailowe staną się profesjonalne i nie będą do nich załączane uciążliwe reklamy darmowych kont pocztowych, będące na dodatek często przyczyną kwalifikowania korespondencji jako uciążliwego spamu. I to wszystko za grosze!

Czy może istnieć firma XXI wieku bez własnej strony WWW ? Odpowiedź jest oczywista - NIE! Dzięki nam w ciągu kilku dni powstanie Państwa pierwsza strona WWW dzięki czemu Państwa Firma stanie się łatwiej rozpoznawalna, lepiej postrzegana, skuteczniejsza. I to wszystko za grosze!

Czy może istnieć firma handlowa XXI wieku bez własnego sklepu internetowego? Może, ale czy na pewno chcą Państwo świadomie rezygnować z dodatkowych obrotów? Proszę pamiętać, że sklep internetowy działa 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę! Nawet kiedy Państwo śpią czy rozkoszują się zasłużonym relaksem po ciężkiej pracy stworzony system przyjmie złożone przez konsumentów zamówienia i automatycznie prześle je do działu handlowego gdzie zaraz po rozpoczęciu pracy pojawią się na ekranie odpowiedzialnych za ich realizację pracowników. I to wszystko za grosze!

Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy promocyjne PAKIETY INTERNETOWE, jesteśmy także do Państwa dyspozycji w przypadku realizacji wszelkich indywidualnych zleceń, chętnie odpowiemy na wszystkie pytania, wątpliwości, podpowiemy najlepsze rozwiązania. Po wybraniu odpowiedniego pakietu mogą Państwo od razu złożyć zamówienie, natomiast w celu przesłania pytań prosimy o skorzystanie z formularza kontaktowego w menu u góry strony.

pakiet
pakiet
pakiet
PAKIET NOWOCZESNA FIRMA PAKIET HANDEL BEZ GRANIC INDYWIDUALNE ŻYCZENIA